Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
10 Şubat 2020 tarihi itibari ile toplam 11.855 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Yorumları aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Nefes / ,               Notu: 10 / 10
" Tatilin rezervasyondan çıkışa kadar hem villa sepeti hemde ev sahibi çok samimi şekilde ilgilendiler, hijyen ve kullanışlılık açısından beklentimin üzerindeydi. Gerekli herşeyi koymuşlar , gıdanızı alıp direk gidebilirsiniz , konum olarak çok sakin bir yerde . İnsanlardan uzaklaşmak ve kafa dinlemek için harika bir ortam doğanın içerisinde. Sadece asvalt yol bitip toprak yolda giderken ben nereye gidiyorum diye düşünüyorsunuz ama villanın yanına gelince anlıyorsunuz o yolu neden gitmeniz gerektiğini . Mahalle marketi 3 dk mesafede zincir marketler ve diğer gereksinimler 7 dk mesafede . Her türlü paket siparişi verebilirsiniz buzdolabının kapağında numaralar mevcut . Ev ısıtması kış için mükemmel. Yerden ısıtma var. Klima vs. Hiç kullanmadık . Kapalı havuz çok temiz ve resimlerdekilerden büyüktü. Beyaz eşya gerekli herşey var ve güncel modeller. Televizyondan netflix vs. Bütün bağlantılarınızı sağlayabilirsiniz , evin Wi-Fisi güzel sadece Vodafone 4.5 g full çekmiyor . Ev ambians aydınlatmaları çok hoş. 4 kişi 2 çift tatilimizi yaptık gerçek anlamda çok memnun kaldık , seneye tekrar düşünüyoruz. Çocuklu aileler için ortam çok müsait . Çocuklar için havuzu , yeşil oyun alanı olsun gereksinimlerinizi kesinlikle karşılar. Yanımızda bebek yoktu ama bebek için özel yatak düşünmüş olmaları şahsen hoşuma gitti . Villa yüksek bir konumda olduğu için havuzun infinity tasarımı mükemmel . Yaz geceleri havuzun ışıklandırmasıyla eşsiz kareler yakalayabilirsiniz. Barbekü ideal yeterli kullanışlılıkta. Değerlendirmelerimi yaparken profesyonel bir turizm çalışanı olarak yaptığımı ve sahte yorumlarla şişirilen bir tesis olmadığını bilmenizi isterim. Düşünenlere tesisi rahatlıkla tavsiye edebilirim. "

Denis Ersoy, 04.01.2022